manoakys

Audio ♣ Foto ♣ Mintys

prieskoniai

Alina Orlova

Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia
Laikas: 2007.01.22
Būsena: Keista

Paprasta Versija | Flash Versija (?)

Alina Orlova

Pirmas Alinos Orlovos kompaktas. Jau pamestas koncertų skaičius. Turiu pripažinti, jos balsas žavėjo mane nuo pradžių. Jos žodžiai skambėjo nuo pirmų išgirstų dainų. Ką gi, koncertas probloškė mane ir turbūt dar kelis šimtus jo klausytojų. Salė buvo sausakimša. Labiausiai nustebino, kad Alinos dainavimo stilius truputį pasikeitė. Šiandien, koncerto metu išgirdau jos balse džiazą. Taip, mane nustebino, jos žaidimas su balsu. Išgirdau jos kūrinius kitu kampu. Pabandžiau priimti, tikiuosi pavyko.

Muzika: Alina Orlova – Neramios mergaitės daina

5 Responses to “Alina Orlova”

 1. January 22nd, 2008 at 23:03

  eNyu says:

  Aha, aš ją atsimenu dar iš dpoezija.lt. Diskutavom mes su Sirvidyte apie ją ir kodėl jos dainos taip greit dingo iš ten. Anyway, faina, kad tokio stiliaus atlikėja galėjo prasimušti Lietuvoj. Pravda parodė savo galią.;)

 2. January 23rd, 2008 at 13:31

  manoakys says:

  O kodėl Alinos Orlovos dainos dingo iš dpoezijos?
  Dėl Pravdos, tai manau, kad jei ne Pravda, tai kitkas padėtų. Savu laiku, buvo susidomėjes Radiocentras. Bet gerai, kad ji nepasidavė tuomet ir nepadarė iš to popso. Tikiuosi, kad populiarumas nepavers iš jos pop dainininkės ir Alinos kūryboje išliks jos savitas žavesys.

 3. January 24th, 2008 at 9:25

  eNyu says:

  Va, aš jau tada, diskutuodamas su Egle sakiau, kad ji komercializavosi. Eglė, aišku, neigė mano būgštavimus ir sakė, kad nė velnio – ji tokia pat sava kaip ir seniau. Man tas dingimas ir buvo vienas gąsdinančių aspektų – pirmiausia kūrusi tam, kad kurti ir besidalinusi su visais, vėliau viską tarsi paslėpė. Aišku, gal aš perdėjau tada, gal buvo kitos priežastys, dėl kurių dainos iš dpoezija buvo išimtos. Ir aš tegaliu viltis, kad ji išliks savimi. Kuo daugiau REALIŲ kūrėjų mūsų šalyje, tuo geriau kultūrai.

 4. March 7th, 2008 at 15:55

  septyni says:

  Gaila. Kažkada vos ne draugeliai buvom. O dabar tik labas, labas ir tiek. Tokis tas populiarumas 🙂

 5. March 7th, 2008 at 16:34

  manoakys says:

  Na, aš irgi ją kažkiek pažįstu. Bet nebūtinai tai populiarumas. Tiesiog, kartais žmonės atsirenka tikruosius draugus, nes visiems nelieka energijos ir laiko…

  Tiesiog tokius dalykus pastebiu su laiku. Yra draugai, su kuriais bendrauji, yra su kuriais leidi gerai laiką. Ne su visais būna labai artimi/familiarūs ryšiai…