manoakys

Audio ♣ Foto ♣ Mintys

prieskoniai

Keliai ir takeliai

Vieta: ŠMC pastogė lietui lyjant
Laikas: 2008.09.14
Būsena: Lietaus kvapas

Paprasta Versija | Flash Versija (?)

Rodyklė, lietus, dvigubas išlaikymas, šmc

Gyvenime daug kelių. Daug klystkelių, rodyklių ir ženklų. Atrodytų nedideli pokyčiai sukelia milžinišką sąveikos ir gyvenimo kelio laviną.
Jei ne mano fotaparato gedimas – neturėčiau dabar Lubitel. Nebūčiau išbandęs vidutinio formato juostelės ir dvigubos ekspozicijos. Tai mano pirmasis bandymas fotografuoti kadrą-ant-kadro. Ar tai prisvilęs blynas – spręsti jums. Svarbu, tik tai, kad kolkas vaizduotė piešia naujas idėjas, kaip senos technologijos dėka, parodyti kaiką neįprasto. Yra tik vienas minusas – juosta ne taip greit suskaitmeninama, todėl šis fotoblogas pereina į daaaug lėtesnį režimą. Bet tai nereiškia, kad jis miršta. Tiesiog jis lėtesnis – analoginis 🙂

Muzika: Flunk – Change My Ways

4 Responses to “Keliai ir takeliai”

 1. October 23rd, 2008 at 22:54

  mo says:

  visi tavo irasai labai grazus ir man patinkantys.
  ideja fotografuoti juostelemis grys i gatves greitai.;)
  is tiesu tai labiausiai noreciau to momentinio fotoaparato Polaroid, ir jei jis darytu dvi nuotraukas is karto, viena kurejui kita herojui, tikrai, dabar ieskociau butent tokio:)

 2. October 26th, 2008 at 14:26

  manoakys says:

  mo, fotografija juostelėmis ir nebuvo niekur pasitraukusi. Tai, galima sakyt net yra atsikira “religija”, panašiai kaip Nikon prieš Canon 🙂

  O Polaroid dėja, nustojo gaminti juosteles tiem aparatams. Nežinau paskutinių naujienų, ar kas nors pradėjo jas gaminti. Bet Polaroid firmai paskelbus apie linijos uždarymą, nuvilnyjo Polaroid entuziastų nepasitenkinimo banga.

 3. October 28th, 2008 at 6:29

  bevardo says:

  kiek tokis daikčiukas kainuoja ? =)

 4. October 29th, 2008 at 8:10

  manoakys says:

  bevardo, lyginant su skaitmeniniais – centai 🙂 Realiai, Lubitel 166B, pagal skelbimus galima rasti už 100-150Lt. O juostelė, 12 kadrų, kainuoja nuo 10 iki 16 Lt.