manoakys

Audio ♣ Foto ♣ Mintys

prieskoniai

Muzika

Vieta: Vilnius, Islandijos gatvė
Laikas: 2006.05.21
Būsena: Ritmo poveikis

Jau nuo seno, muzika egzistuoja žmonių visuomenėje. Muzika naudojama apeigoms, muzika naudojama laisvalaikiui, foninė muzika, muzika, kuri išlikusi tavo atmintyje. Tas pats kaip ir fotografija nunešanti į atsiminimų pasaulį. Tik kartais daug stipriau ir grečiau. Žmogus išgyvena jausmus vien girdėdamas ritmingą garsą dirginantį ausies būgnelį. Muzika juk gali ir neturėti ritmo. Galima kurti daugybę apibrėžimų, rašyti istoriją iš ko į ką pavirto muzika. Bet kiekvienas sutiks – tai savotiška jausmų kontrolės forma.
Paimk būgnelį į rankas, pradėk groti, ritmingai užgaudamas įtemptos odos gabalėlį, priversk vibruoti klausytojų krūtines, neleisk jiems likti abėjingiems, tegu tavo smūgiai valdo jų kojas, jų rankas, jų mintis…
Grok atiduodamas visą save, pasiek transo būseną, tegu ir tavo klausytojai ją pajunta, tegu bent minutei jie nebegalvoja apie kasdieninius rūpesčius, tegu atsiduoda muzikos galiai ir nevalingai judėdami pajaučia, kad tave, muzikantą ir juos, klausytojus sieja kažkoks ypatingas ryšys. Ir tegul fizinis skausmas neužgožia tavo kūrybos, nors nuospaudos nuo smūgių plyšusios ir būgnas yra kruvinas, tu grok, kol netekęs paskutinio kvapo, su šypsena veide galesi atsigulti ant vėsios, rasa padengtos žolės ir ramiai užmigti. Rytoj taves laukia muzika.

Muzika: Smokers Delight – Gambia via Vagatorbeach

Comments are closed.