manoakys

Audio ♣ Foto ♣ Mintys

prieskoniai

Troliai Mumiai

Vieta: Suomenlinna
Laikas: 2006.08.29
Būsena: Vasara, paslaptis, žingeidumas

Kviečiu tave i trolių Mumių šalį. Nors tau ne šeši ir ne dešimt metų. Vistiek, kažkur giliai tu juos jauti. Tu pameni visus herojus. Jie nėra teigiami personažai. Jie niurzgliai, bet vistiek tave traukia. Kuo? Gal tuo suomišku lėtumu ir atšiaurumu. Gal tavyje yra dalis Mumio? Gal tu irgi kartais būni toks? Tovė Jansson, ta geroji teta, kuriai apie Mumius kilo idėja pamačius nupieštą Mumį ant lauko tualeto durų sugebėjo parašyti vaikams, sugebėjo parašyti ir suaugusiems, artimus nuotykius. Pažiūrėk, juk suomiai tokie ir yra. Statosi keistus namus, panašius į gobitų landynes. Poto nesupranta, kodėl tokios keistos mintys lenda jiems į galvas.
Nors trolių Mumių namas yra ne toks, tačiau net neabejoju, kad tai jų vasarnamis 😉 Vasarą, kai stogas apželia tankia ir sultinga žole, jie sulenda į savo “urvą” ir geria arbatą RUUSUTEA. Kavapas sklinda visoje saloje ir net nesusimastydamas eini link jo. Tik ar jie tave sutiks svetingai? Tai, manau, priklauso nuo taves paties. Visi žmonės ir gyviai yra svetingi, jei tu jiems esi įdomus. Būk įdomiu ir neištirpk kaip aisbergas patekęs į pietus. Suomija tave priims. Kadanors.


Muzika
: Terry S. Taylor (Neverhood) – Southern Front Porch Whistler

6 Responses to “Troliai Mumiai”

 1. October 12th, 2006 at 15:24

  Bembis says:

  Na, jei Mumis ir neištars ko nors labai šilto tavo adresu, tikrai pasislinks ir priims prisėsti ant nutupėto beržinio suoliuko, įkalt drauge arbatukės, drauge akėm paknapsėt.. Visi urmu pas Mumius!

  Šablono išvaizda čia daug mielesnė akiai nei blogas.lt.

 2. October 12th, 2006 at 16:32

  tomas iš mažosios t says:

  taip

 3. October 18th, 2006 at 21:37

  Žy. says:

  Aha,persikraustei!:) ar visam?

 4. October 20th, 2006 at 14:04

  azero says:

  Taip, greičiausiai visam 🙂 Čia man labiau patinka.

 5. October 21st, 2006 at 22:39

  Iskra says:

  kalvariju gatves pradzioje ant vieno namo netoli Ibrahiiim centro, ant baltos namo sienos i dangu labai sauniai skrenda mumiai 🙂 sparnuoti.. 🙂

 6. October 22nd, 2006 at 22:28

  azero says:

  m Reiks juos surasti 🙂