manoakys

Audio ♣ Foto ♣ Mintys

prieskoniai

Tuoj lapkritis

Vieta: Kažkur naujamiestyje
Laikas: Rudenėjant
Būsena: Smalsumas, misterija, atradimas, ramuma, poilsis

Ruduo. Jau tuoj lapkritis. Tuoj medžiai intensyviai pradės atsikratyti savo lapais, tuoj prasidės lietūs. Ne tokie malonūs kaip vasarą. Tuoj visi pradėsite verkti ir depresuoti koks gyvenimas niūrus ir liūdnas. Bet kam to reikia? Kam liūdėti, jei galima pasiekti ramybės būseną, kai aplink vykstantys veiksmai, tebus fonas. Fonas to, ką gali sukurti žmogaus protas, valia ir noras.
Užsidek smilkalą. Tą patį smilkalą, kuris tau primena nerūpestingos vasaros dieną. Įsijunk muziką. Tyliai klausykis ką sako ramus ritmas. Stebėk iš lėto smilkstantį dūmą. Pasidaryk savo mėgstamiausios arbatos. Atsiduok tai akimirkai. Įsitaisyk patogiai ir ruoškis kelionei. Kelionei į save. Vertink tokias akimirkas. Iš tokių akimirkų susideda visas gyvenimas. Kiekviena smulkmena yra tavo gyvenimo dalis. Nepamiršk to.


Muzika
: Alina Orlova – Nesvarbu

10 Responses to “Tuoj lapkritis”

 1. October 20th, 2006 at 15:07

  enc says:

  aie, mano rudeninės depresūchos laikotarpis jau praėjo .) ajo, tokie trip’ai tai tikrai gerai ,)

 2. October 20th, 2006 at 17:05

  meta says:

  nerealus jos balsas….

 3. October 20th, 2006 at 17:29

  azero says:

  Aha ir pati ji nesugadintas zmogutis is betoniniu kaladeliu miesto…

 4. October 20th, 2006 at 19:36

  M4r1u5 says:

  Vienos tiesos nebuna.
  O ruduo tik pakeis spalvas,
  su kuriomis pasikeis ir nuotaikos 🙂

 5. October 20th, 2006 at 21:21

  azero says:

  Kiek žmonių, tiek nuomuonių. Spalvos įtakoja nuotaikas ir būkles. Ištirta psichologu. Bet kas ta psichologija? Tik jaunas mokslas. Nuotaikos kinta kaikuriems kas 5 minutes 🙂

 6. October 21st, 2006 at 22:33

  Iskra says:

  ruduo, gerai, nes vel galiu uzsiristi kasdien po kita salika.. nes galiu stoteleje skaityti vaikiskas pasaku knygeles, o pries miega gerti metu arbata ir tiketis, jog rytoj zole bus pasidengusi baltu serksnu..

 7. October 23rd, 2006 at 16:04

  zudykrelama says:

  Manau, kad blogas labai labai įdomus. Ir dar manau, kad be reikalo pabėgai iš BLOGas.lt, dabar jau turbūt būtum superblogas, turėtum daug lankytojų ir dalyvaudamas Sony Ericsson konkurse laimėtum naują telefoną…

  Bet duodu dešimt iš dešimt šitam blogui.

 8. October 23rd, 2006 at 17:56

  azero says:

  zudykreklama, superblogu netapau per ta pusmeti kol ten buvau. Beto ir nepretendavau 🙂 Nebent del didesnes auditorijos. O loterijom netikiu.

  P.S. Aciu uz komplimentus

 9. October 24th, 2006 at 11:55

  zudykrelama says:

  Blogas juk skirtas ne vienam žmogui (sau), blogas tam ir rašomas, kad kuo daugiau žmonių išgirstų tavo mintis, garsą, pamatytų tavo vaizdą. Jei rašai savo blogą, ir tiki, kad jis kažko vertas,- stengiesi dėl jo sėkmės. Vadinasi tau niekas nedraudė parašyt adresu info@blogas.lt ir pasakyt: “sveiki, štai mano blogas”. Nes aš įsivaizduoju, administratoriai neprivalo nepraleist pro akis 24 000 blogų. Anyway, sėkmės.

 10. October 24th, 2006 at 13:43

  azero says:

  projektu,Atejau i blog.hardcore.lt, nes blogas.lt pradejo kisti per daug reklamos. Kadangi blogas.lt negali man suteikti tokiu paslaugu (tokio hostingo tarkim) kad butu uz ka jiems moketi pinigus, as renkuosi nemokama varianta, be reklamu. Siaip ar taip flash’us hostinu kitur ir uz tai moku pinigus. Todel nematau prasmes moketi ir blogas.lt. O reklamu ziureti nenoriu. Na gal ir ziureciau jei jos nebutu tokios erzinancios. T.y. issokancios kai netycia pele uzvedi. Beto bugovai veikiancios. As puikiai suprantu kas yra komercija. Kaip sunku isgyventi is www projektu, bet siuo atveju tai ju problemos ne mano. Nes klientas esu as ir jei negaunu paslaugos kuri man tinkama einu kitur. Tai tiek. 🙂